В Юрмале прошел шестой форум Elme Metall

21.-23. veebruaril toimus Jurmalas ettevõtete grupi Elme Metall VI foorum, kuhu kogunes 65 osalejat kuues riigis tegutsevast Elme Metalli ettevõttest ja teeninduskeskusest.

Selle aasta foorumi põhiteemaks oli Elme Metalli arengustrateegia realiseerimiseks vajalike muudatuste elluviimine.

Kohtumise raames korraldati töösessioon, mille kandvaks ideeks oli muudatuste juhtimine organisatsioonis kui arengu paratamatus ja vajadus, mis haakus suurepäraselt foorumi peateemaga.

Töösessiooni käigus tehti grupitöid, mille eesmärk oli loovus ja uuenduslikud ideed probleemidele lahenduste leidmisel, rakendades selleks meeskonna potentsiaali.

„Töösessiooni modereeris rahvusvahelise mainega koolitaja Münchenist Elena Marsh, kes söötis ette erinevaid praktilisi ülesandeid, mille lahendamisel pakuti välja objekte, mida sooviti muuta, et kujundada ettevõtte arengustrateegiat. Töö kestel puhkes äge diskussioon, mis lõppes osalejate ühise seisukohaga, et uuenduste-muudatuste vajalikkuse eiramisega kaasneb risk kaotada kättevõidetud positsioonid turul,“ jagab muljeid Elme Metalli haldusdirektor Oleg Rodionov.      

Ettevõtete grupp Elme Metall on enda alla koondanud 15 ettevõtet ja teeninduskeskust, mis tegutsevad Eestis, Leedus, Lätis, Poolas, Soomes ja Venemaal Kaliningradi oblastis.

A EM FoorumVI 780x400

B EM FoorumVI 780x400

C EM FoorumVI 780x400