Kontaktai

„ELME Metall“ pagrindinis biuras
ELME Metall OÜ
Vana-Narva mnt 24a
74114 Maardu
Estonia

ADMINISTRACIJA
Georgiy Grigoryan
Valdybos pirmininkas
+372 610 2801
grigorjan@blrt.ee

Oksana Shevchenko
Sekretorius
+372 610 2801
elmemetall@elmemetall.ee

 

Algerd Andruskevitsus
Valdybos narys
+372 511 2272
a.andruskevitsus@blrt.ee
Igor Novoselov
Valdybos narys
+372 510 2432
i.novosselov@blrt.ee

 

Maksim Malanjins
Komercijos direktorius
+371 2322 9596
m.malanjins@elmemetall.lv
Aleksandr Kolesnikov
Technikos direktorius
+372 522 4546
a.kolesnikov@blrt.ee

 

Andrey Hilevoy
Rinkodaros vadovas
+371 2643 9577
a.hilevojs@elmemetall.lv
Artur Khanukaev
Kokybės direktorius
+372 5689 4532
a.khanukaev@blrt.ee

 

Oleg Rodionov
Administracijos direktorius
+372 509 3280
o.rodionov@blrt.ee
Maxim Lvovsky
Pirkimų skyriaus vadovas
+372 515 8930
ml@blrt.ee
 
 
„ELME Metall“ Estijoje

ELME Metall OÜ

Vana-Narva mnt 24a, 74114 Maardu, Estonia

 

Nikolai Govenko
Direktorius
+372 610 2611
ng@blrt.ee
Oksana Shevchenko
Sekretorius
+372 610 2554
info@elmemetall.ee


Svetlana Aljas
Vyriausiasis buhalteris
+372 610 2306
s.aljas@blrt.ee


PARDAVIMO SKYRIUS
Andrei Podvalnõi
Pardavimo skyriaus vadovas
+372 5306 5507
a.podvalny@blrt.ee

Talinas
Vana-Narva mnt 24a, 74114

Jury Rozental
Regiono vadybininkas
+372 5305 7610
j.rozental@blrt.ee
Kohtla-Järve
Ehitajate tее 120, 31022

Ruslan Dzukajev
Regiono vadybininkas
+372 5855 7106
r.dzukaev@blrt.ee

 

Operatoriai
+372 610 2004
+372 610 2005
+372 610 2006
Operatoriai
+372 335 5639

 

Tartu
Vitamiini 3, 51014

Jevgeni Käärik
Regiono vadybininkas
+372 525 9664
j.kaarik@blrt.ee
Pärnu
Papiniidu 9, 80042

Larissa Solodovnikova
Regiono vadybininkas
+372 5340 4828
l.solodovnikova@blrt.ee

 

Operatoriai
+372 742 8484
Operatoriai
+372 447 8018



KOKYBĖS TARNYBA
Genadiy Semenov
Kokybės tarnybos vadovas
+372 610 2226
+372 508 4034
gs@blrt.ee


TURTO VALDYMAS
Endel Lepik
Nekilnojamojo turto valdytojas Maardu, Tartu ir Pärnu
+372 5825 2233
e.lepik@blrt.ee

Valeri Kiviselg
Ūkinės veiklos vedėjas Kohtla-Järveje
+372 5825 4852
v.kiviselg@blrt.ee
 
 
„ELME Metall“ Latvijoje

ELME Metall Latvia SIA
Katlakalna iela 9A
1073 Riga
Latvia

 

Maksim Malanjins
Direktorius
+371 6713 9051
m.malanjins@elmemetall.lv
Marina Demidova-Strautmale
Sekretorius
+371 6713 9051
info@elmemetall.lv


Ieva Grigorjeva
Vyriausiasis buhalteris
+371 6711 4293
i.grigorjeva@elmemetall.lv


PARDAVIMO SKYRIUS
Ryga
Voldemars Svarcs
Pardavimo vadybininkas
+371 2936 6735
v.shvarcs@elmemetall.lv


Pavels Kolesnikovs
Pardavimo vadybininkas
+371 2541 4743
p.kolesnikovs@elmemetall.lv

 

Jevgeni Duboiskis
Pardavimo vadybininkas
+371 2232 9945
j.duboiskis@elmemetall.lv
Andris Cirulis
Pardavimo vadybininkas
+371 2617 4790
a.cirulis@elmemetall.lv

 

Dmitrijs Vashkovs
Pardavimo vadybininkas
+371 2330 4116
d.vaskovs@elmemetall.lv
Ilona Dmitrijeva
Pardavimo vadybininkas
+371 2766 7002
i.dmitrijeva@elmemetall.lv


Vladimir Jojua
Pardavimo vadybininkas
+371 2617 4085
v.jojua@elmemetall.lv


Daugavpils
Višķu iela 21S
5410

Viktor Griza
Pardavimo vadybininkas
+371 2950 4070
v.griza@elmemetall.lv


PIRKIMAI IR LOGISTIKA
Anastasija Risjeva
Pirkimo vadybininkas
+371 2201 6905
a.risjeva@elmemetall.lv

Dmitri Tirtovs
Logistas
+371 2860 6166
d.tirtovs@elmemetall.lv



KOKYBĖS TARNYBA
Armands Belovs
Kokybės sistemos specialistas
+371 2775 1129
a.belovs@elmemetall.lv


INVESTICIJOS IR NUOMA
Roberts Brenčs
Direktorius BLRT Invest Latvia SIA
+371 2778 5540
r.brencs@blrt.ee

 
 
„ELME Metall“ Lietuvoje

ELME Metall Lithuania UAB
Granito g.
10 02241 Vilnius
Lithuania

 

Vytautas Jankūnas
Direktorius
+370 5264 4441
v.jankunas@elmemetall.lt
Justina Drozdaitė
Sekretorius
+370 52 64 4441
info@elmemetall.lt


Birute Jarmolaviciene
Vyriausiasis buhalteris
+370 52 64 4441
b.jarmolaviciene@elmemetall.lt


PARDAVIMO SKYRIUS
Giedrius Varanavicius
Pardavimo skyriaus vadovas
+370 61 43 1447
g.varanavicius@elmemetall.lt

Ruslanas Filonovas
Mažmeninės prekybos skyriaus vadovas
+370 61 41 5889
r.filonovas@elmemetall.lt

Vilnius
Renata Rusecka
Mažmeninės prekybos vadybininkas
Graičiūno g. 20B, 02241 Vilnius
+370 64 09 2681
r.rusec@elmemetall.lt
Klaipeda
Elena Riekasiene
Mažmeninės prekybos vadybininkas
Pramonės g. 32, 94102 Klaipėda
+370 65 98 5506
e.riekasiene@elmemetall.lt


Šiauliai
Aidas Kuizinas
Mažmeninės prekybos vadybininkas
Sodo g. 20D, 76178 Šiauliai
+370 61 42 9196
a.kuizinas@elmemetall.lt

Julius Jurevičius
Armatūros gaminių pardavimo vadovas
+370 64 05 4087
j.jurevicius@elmemetall.lt

Armandas Paulauskas
Lakštų pardavimo vadovas ir profilio valcavimo gaminiai
+370 65 25 7525
a.paulauskas@elmemetal.lt


KOKYBĖS TARNYBA
Gedas Karpavičius
Kokybės tarnybos vadovas
+370 63 08 7443
g.karpavicius@elmemetall.lt


PIRKIMAI IR LOGISTIKA

Vladas Taujanskas
Pirkimo vadybininkas
+370 68 71 6289
v.taujanskas@elmemetall.lt
Dovile Zujevic
Logistas
+370 68 78 7882
d.zujevic@elmemetall.lt



INVESTICIJOS IR NUOMA
Kristionas Demereckas
Direktorius BLRT Invest Lithuania AB
+370 671 95 090
k.demereckas@elmemetall.lt

 
 
„ELME Metall“ Suomijoje


ELME Metall Finland Oy
Rannikontie 4
13720 Parola
Finland

 

Priit Tiru
Direktorius
+358 40 161 8834
priit.tiru@elmemetall.fi
Ulla Nieminen
Sekretorius
+358 363 0070
info@elmemetall.fi



PARDAVIMŲ SKYRIUS
Parola
Juha Riihimaki
Pardavimo vadybininkas
+358 400 450 104
juha.riihimaki@elmemetall.fi


Timo Hagelberg
Pardavimo vadybininkas
+358 50 364 8990
timo.hagelberg@elmemetall.fi


Eno Saar
Pardavimo vadybininkas
+358 400 176 118
eno.saar@elmemetall.fi
Jyrki Arvola
Pardavimo vadybininkas
+358 41 506 2098
jyrki.arvola@elmemetall.fi


Mika Nisumaki
Pardavimo vadybininkas
+358 40 776 2966
mika.nisumaki@elmemetall.fi
Jarmo Koivula
Pardavimo vadybininkas
+358 400 876 538
jarmo.koivula@elmemetall.fi



PIRKIMAI IR LOGISTIKA
Kai Kovanen
Pirkimo vadybininkas
+358 40 587 6511
kai.kovanen@elmemetall.fi

Petri Sipponen
Logistas
+358 50 359 7314
petri.sipponen@elmemetall.fi
 
 

 

 
„ELME Metall“ Lenkijoje

ELME Metall Poland Sp. z o.o.
Ul. Firlika 20
71 – 637 Szczecin
Poland

 

Kornel Majchrzak
Direktorius
+48 508 173 276
k.majchrzak@elmemetall.pl
Monika Grams
Sekretorius
+ 48 519 447 798
info@elmemetall.pl
 
 
Technological assistance
Aleksandr Kolesnikov
Technikos direktorius
+372 610 2277
a.kolesnikov@blrt.ee


Surenkamųjų strypų gamybos paslauga
Tautvilas Barauskas
Direktorius
+370 52 644 441
t.barauskas@elmemetall.lt
Karšto cinkavimo paslaugos
Sergej Legenzov
Direktorius
+370 68 606 499
sergej.legenzov@elmemetall.l



Plokščių paruošimo paslauga
Denis Mironov
Direktorius
+372 5696 6752
d.mironov@blrt.ee

Tautvydas Ratkevicius
Direktorius
+370 46 469 898
tautvydas.ratkevicius@wsy.lt



Plieno vamzdžių apdirbimas
Andrejs Gusakovs
Gamybos direktorius
+371 2695 9111
a.gusakovs@blrt.ee

 
 
Prekės
Maxim Lvovsky
Pirkimų skyriaus vadovas
+372 610 2554
+372 610 2751
+372 515 8930
m.lvovski@blrt.ee

Filipp Roskoshny
Pirkimo vadybininkas
(Lakštinis plienas)
+372 610 2225
+372 512 6466
f.roskoshny@blrt.ee
Stanislav Silanarusk
Pirkimo vadybininkas
(Plieniniai vamzdžiai)
+372 610 2695
+372 5302 3481
s.silanarusk@blrt.ee

 

Veniamin Ivanov
Pirkimų skyriaus vadybininkas
(Fasoninės dalys)
+372 610 2580
+372 514 9705
v.ivanov@blrt.ee
Ilya Krukovsky
Pirkimų skyriaus vadybininkas
(Rūšinis plienas)
+372 5689 0680
i.krukovski@blrt.ee

 

Natalia Limantova
Pirkimų skyriaus vadybininkas
(Lakštinis plienas/Dengtas plienas)
+372 5627 7024
n.limantova@blrt.ee
Andrei Manuilenko
Logistikos grupės vadovas
+372 5628 5953
a.manuilenko@blrt.ee
 
 
Investicijos ir nuoma
Maardu, Tartu ja Pärnu, Estija
Endel Lepik
+372 5825 2233
e.lepik@blrt.ee
Kohtla-Järve, Estija
Valeri Kiviselg
+372 5825 4852
v.kiviselg@blrt.ee

 

Ryga, Latvija
Roberts Brenčs
+371 2778 5540
r.brencs@blrt.ee
Vilnius, Lietuva
Kristionas Demereckas
+370 67 195 090
k.demereckas@elmemetall.lt
 
 
Kokybės tarnyba
ELME Metall head office
Artur Khanukaev
Kokybės direktorius
+372 5689 4532
a.khanukaev@blrt.ee


ELME Metall in Estija
Genadiy Semenov
Kokybės tarnybos vadovas
+372 508 4034
gs@blrt.ee

Stanislav Grechuk
Vyriausiasis inspektorius
+372 506 4853
s.gretsuk@blrt.ee
Liliana Stanovaja
Inspektorius
+372 507 8726
l.stanovaja@blrt.ee



ELME Metall in Lithuania
Gedas Karpavičius
Vyriausiasis inspektorius
+370 630 87443
g.karpavicius@elmemetall.lt


ELME Metall in Latvia
Armands Belovs
Inspektorius
+371 2208 4428
a.belovs@elmemetall.lv