Kontakti

„ELME Metall“ galvenais birojs
ELME Metall OÜ
Vana-Narva mnt 24a
74114 Maardu
Estonia

ADMINISTRĀCIJA
Georgiy Grigoryan
Valdes priekšsēdētājs
+372 610 2801
grigorjan@blrt.ee

Oksana Shevchenko
Sekretārs
+372 610 2801
elmemetall@elmemetall.ee

 

Algerd Andruskevitsus
Valdes loceklis
+372 511 2272
a.andruskevitsus@blrt.ee
Igor Novoselov
Valdes loceklis
+372 510 2432
i.novosselov@blrt.ee

 

Maksims Malaņjins
Komercdirektors
+371 2322 9596
m.malanjins@elmemetall.lv
Aleksandr Kolesnikov
Tehniskais direktors
+372 522 4546
a.kolesnikov@blrt.ee

 

Andrey Hilevoy
Mārketinga vadītājs
+371 2643 9577
a.hilevojs@elmemetall.lv
Artur Khanukaev
Kvalitātes direktors
+372 5689 4532
a.khanukaev@blrt.ee

 

Oleg Rodionov
Administratīvais direktors
+372 509 3280
o.rodionov@blrt.ee
Maxim Lvovsky
Lepirkumu daļas vadītājs
+372 515 8930
ml@blrt.ee
 
 
„ELME Metall“ Igaunijā

ELME Metall OÜ

Vana-Narva mnt 24a, 74114 Maardu, Estonia

 

Nikolai Govenko
Direktors
+372 610 2611
ng@blrt.ee
Oksana Shevchenko
Sekretārs
+372 610 2554
info@elmemetall.ee


Svetlana Aljas
Galvenais grāmatvedis
+372 610 2306
s.aljas@blrt.ee


PĀRDOŠANAS NODAĻA
Andrei Podvalnõi
Pārdošanas nodaļas vadītājs
+372 5306 5507
a.podvalny@blrt.ee

Tallinn
Vana-Narva mnt 24a, 74114

Jury Rozental
Reģionālais vadītājs
+372 5305 7610
j.rozental@blrt.ee
Kohtla-Järve
Ehitajate tее 120, 31022

Ruslan Dzukajev
Reģionālais vadītājs
+372 5855 7106
r.dzukaev@blrt.ee

 

Operatori
+372 610 2004
+372 610 2005
+372 610 2006
Operatori
+372 335 5639

 

Tartu
Vitamiini 3, 51014

Jevgeni Käärik
Reģionālais vadītājs
+372 525 9664
j.kaarik@blrt.ee
Pärnu
Papiniidu 9, 80042

Larissa Solodovnikova
Reģionālais vadītājs
+372 5340 4828
l.solodovnikova@blrt.ee

 

Operatori
+372 742 8484
Operatori
+372 447 8018



KVALITĀTES DIENESTS
Genadiy Semenov
Kvalitātes dienesta vadītājs
+372 610 2226
+372 508 4034
gs@blrt.ee


TURTO VALDYMAS
Endel Lepik
Pērnavā Nekilnojamojo turto valdytojas Maardu, Tartu un Pärnu
+372 5825 2233
e.lepik@blrt.ee

Valeri Kiviselg
Saimnieciskās darbības vadītājs Kohtla-Järveje
+372 5825 4852
v.kiviselg@blrt.ee
 
 
„ELME Metall“ Latvijā

ELME Metall Latvia SIA
Katlakalna iela 9A
1073 Rīga
Latvia

 

Maksims Malaņjins
Direktors
+371 6713 9051
m.malanjins@elmemetall.lv
Marina Demidova-Strautmale
Sekretārs
+371 6713 9051
info@elmemetall.lv


Ieva Grigorjeva
Galvenais grāmatvedis
+371 6711 4293
i.grigorjeva@elmemetall.lv



PĀRDOŠANAS NODAĻA
Sergejs Vasiļjevs
Komercdirektors
+371 23991539
s.vasiljevs@elmemetall.lv

Rīga
Voldemārs Švarcs
Pārdošanas speciālists
+371 2936 6735
v.shvarcs@elmemetall.lv

Pavels Koļesņikovs
Pārdošanas speciālists
+371 2541 4743
p.kolesnikovs@elmemetall.lv

 

Jevgenijs Duboiskis
Pārdošanas speciālists
+371 2232 9945
j.duboiskis@elmemetall.lv
Andris Cīrulis
Pārdošanas speciālists
+371 2617 4790
a.cirulis@elmemetall.lv

 

Dmitrijs Vaškovs
Pārdošanas speciālists
+371 2330 4116
d.vaskovs@elmemetall.lv
Ilona Dmitrijeva
Pārdošanas vadītājs
+371 2766 7002
i.dmitrijeva@elmemetall.lv


Vladimirs Džodžua
Pārdošanas speciālists
+371 2617 4085
v.jojua@elmemetall.lv


Daugavpils
Višķu iela 21S
5410

Viktors Griža
Pārdošanas speciālists
+371 2950 4070
v.griza@elmemetall.lv


IEPIRKUMI UN LOĢISTIKA
Anastasija Risjeva
Iepirkumu vadītājs
+371 2201 6905
a.risjeva@elmemetall.lv

Dmitrijs Tirtovs
Pārdošanas speciālists
+371 2860 6166
d.tirtovs@elmemetall.lv



KVALITĀTES DIENESTS
Armands Belovs
Kvalitātes vadības sistēmas specialists
+371 2775 1129
a.belovs@elmemetall.lv


INVESTĪCIJAS UN NOMA
Roberts Brenčs
Direktors BLRT Invest Latvia SIA
+371 2778 5540
r.brencs@blrt.ee

 
 
„ELME Metall“ Lietuvā

ELME Metall Lithuania UAB
Granito g. 10
02241 Vilnius
Lithuania

 

Vytautas Jankūnas
Direktors
+370 52 64 4441
v.jankunas@elmemetall.lt
Justina Drozdaitė
Sekretārs
+370 52 64 4441
info@elmemetall.lt


Birute Jarmolaviciene
Galvenais grāmatvedis
+370 52 64 4441
b.jarmolaviciene@elmemetall.lt


PĀRDOŠANAS NODAĻA
Giedrius Varanavicius
Pārdošanas nodaļas vadītājs
+370 61 43 1447
g.varanavicius@elmemetall.lt

Ruslanas Filonovas
Mazumtirdzniecības nodaļas vadītājs
+370 61 41 5889
r.filonovas@elmemetall.lt

Vilnius
Renata Rusecka
Mazumtirdzniecības menedžeris
Graičiūno g. 20B, 02241 Vilnius
+370 64 09 2681
r.rusecka@elmemetall.lt
Klaipėda
Inga Ruibienė
Mazumtirdzniecības menedžeris
Pramonės g. 32, 94102 Klaipėda
+370 65 98 5506
i.ruibiene@elmemetall.lt


Šiauliai
Aidas Kuizinas
Mazumtirdzniecības menedžeris
Sodo g. 20D, 76178 Šiauliai
+370 61 42 9196
a.kuizinas@elmemetall.lt

Julius Jurevičius
Mazumtirdzniecības menedžeris
+370 64 05 4087
j.jurevicius@elmemetall.lt

Armandas Paulauskas
Lokšņu pārdošanas vadītājs un profila velmējumi
+370 65 25 7525
a.paulauskas@elmemetal.lt


KVALITĀTES DIENESTS
Gedas Karpavičius
Kvalitātes dienesta vadītājs
+370 63 08 7443
g.karpavicius@elmemetall.lt


IEPIRKUMI UN LOĢISTIKA

Vladas Taujanskas
Lepirkumu vadītājs
+370 68 71 6289
v.taujanskas@elmemetall.lt
Dovile Zujevic
Loģistikas darbinieks
+370 68 78 7882
d.zujevic@elmemetall.lt



INVESTĪCIJAS UN NOMA
Kristijonas Demereckas
Direktors BLRT Invest Lithuania AB
+370 67 19 5090
k.demereckas@elmemetall.lt

 
 
„ELME Metall“ Somijā


ELME Metall Finland Oy
Rannikontie 4
13720 Parola
Finland

 

Priit Tiru
Direktors
+358 40 161 8834
priit.tiru@elmemetall.fi
Ulla Nieminen
Sekretārs
+358 363 0070
info@elmemetall.fi



PARDAVIMŲ SKYRIUS
Parola
Juha Riihimaki
Pārdošanas vadītājs
+358 400 450 104
juha.riihimaki@elmemetall.fi


Timo Hagelberg
Pārdošanas vadītājs
+358 50 364 8990
timo.hagelberg@elmemetall.fi


Eno Saar
Pārdošanas vadītājs
+358 400 176 118
eno.saar@elmemetall.fi
Jyrki Arvola
Pārdošanas vadītājs
+358 41 506 2098
jyrki.arvola@elmemetall.fi


Mika Nisumaki
Pārdošanas vadītājs
+358 40 776 2966
mika.nisumaki@elmemetall.fi
Jarmo Koivula
Pārdošanas vadītājs
+358 400 876 538
jarmo.koivula@elmemetall.fi



IEPIRKUMI UN LOĢISTIKA
Kai Kovanen
Lepirkumu vadītājs
+358 40 587 6511
kai.kovanen@elmemetall.fi

Petri Sipponen
Loģistikas darbinieks
+358 50 359 7314
petri.sipponen@elmemetall.fi
 
 

 

 
„ELME Metall“ Polijā

ELME Metall Poland Sp. z o.o.
Ul. Firlika 20
71 – 637 Szczecin
Poland

 

Kornel Majchrzak
Direktors
+48 508 173 276
k.majchrzak@elmemetall.pl
Monika Grams
Sekretārs
+ 48 519 447 798
info@elmemetall.pl
 
 
Tehnoloģiskā konsultācija
Aleksandr Kolesnikov
Tehniskais direktors
+372 610 2277
a.kolesnikov@blrt.ee


Armatūras metāla velmējumu apstrāde
Tautvilas Barauskas
Direktors
+370 52 644 441
t.barauskas@elmemetall.lt
Karstā cinkošana
Sergej Legenzov
Direktors
+370 68 606 499
sergej.legenzov@elmemetall.l



Velmētu metāla lokšņu apstrāde
Denis Mironov
Direktors
+372 5696 6752
d.mironov@blrt.ee

Tautvydas Ratkevicius
Direktors
+370 46 469 898
tautvydas.ratkevicius@wsy.lt



Šķirņu, profilu un cauruļu metāla velmējumu apstrāde
Andrejs Gusakovs
Ražošanas direktors
+371 26 959 111
a.gusakovs@blrt.ee

 
 
Iepirkumi
Maxim Lvovsky
Lepirkumu nodaļas vadītājs
+372 610 2554
+372 610 2751
+372 515 8930
m.lvovski@blrt.ee

Filipp Roskoshny
Lepirkumu vadītājs
(Plakanie velmējum)
+372 610 2225
+372 512 6466
f.roskoshny@blrt.ee
Stanislav Silanarusk
Lepirkumu vadītājs
(Velmētas caurules)
+372 610 2695
+372 5302 3481
s.silanarusk@blrt.ee

 

Veniamin Ivanov
Lepirkumu vadītājs
(Fasonu velmējumi)
+372 610 2580
+372 514 9705
v.ivanov@blrt.ee
Ilya Krukovsky
Lepirkumu vadītājs
(Šķirņu velmējumi)
+372 5689 0680
i.krukovski@blrt.ee

 

Natalia Limantova
Lepirkumu vadītājs
(Plakanie velmējumi/Velmējumi ar pārklājumu)
+372 5627 7024
n.limantova@blrt.ee
Andrei Manuilenko
Loģistikas grupas vadītājs
+372 5628 5953
a.manuilenko@blrt.ee
 
 
Investīcijas un noma
Maardu, Tartu ja Pärnu, Igaunija
Endel Lepik
+372 5825 2233
e.lepik@blrt.ee
Kohtla-Järve, Igaunija
Valeri Kiviselg
+372 5825 4852
v.kiviselg@blrt.ee

 

Rīga, Latvija
Roberts Brenčs
+371 2778 5540
r.brencs@blrt.ee
Vilnius, Lietuva
Kristijonas Demereckas
+370 67 19 5090
k.demereckas@elmemetall.lt
 
 
Kvalitātes dienests
ELME Metall head office
Artur Khanukaev
Kvalitātes direktors
+372 5689 4532
a.khanukaev@blrt.ee


ELME Metall in Estija
Genadiy Semenov
Kvalitātes dienesta vadītājs
+372 508 4034
gs@blrt.ee

Stanislav Grechuk
Vecākais inspektors
+372 506 4853
s.gretsuk@blrt.ee
Liliana Stanovaja
Inspektors
+372 507 8726
l.stanovaja@blrt.ee



ELME Metall in Lithuania
Gedas Karpavičius
Inspektors
+370 630 87443
g.karpavicius@elmemetall.lt


ELME Metall in Latvia
Armands Belovs
Inspektors
+371 2208 4428
a.belovs@elmemetall.lv